Kaip pasirinkti jums tinkamiausią permanentinį makiažą

Kaip pasirinkti jums tinkamiausią permanentinį makiažą

Atsiradus platesnei grožio paslaugų pasiūlai, natūralu, kad atsiranda ir šioks toks pasimetimas, tai ką čia išsirinkti, ir kas man labiausiai tiktų. Šiame straipsnyje padėsiu truputį labiau susigaudyti permanentinio makiažo srities sąvokose, ir gebėti prisiskirti tinkamiausias procedūras, bei technikas.

 

Visos norime atrodyti nepriekaištingai su daugiau ar mažiau pastangų, kartais norą atlikti tam tikrą procedūrą nebūtinai pažadina natūralus poreikis, o labiau draugės ar kolegės įtaka. Ir į galvą ateina mintis: “jei ji pasidarė, tai ir man reikia!”. Žinoma, šaržuoju, tačiau sutikite tame yra tiesos. Tuomet prasideda ir draugių patarimai, kokia specialistė ar procedūra jums tiktų, nes pasiteisino jai, o impulsyvumas nevisuomet priveda prie teisingų sprendimų. Vadovaukitės šaltu protu ir kritiniu mąstymu, net šioje srityje, atlikite paiešką savarankiškai, kad galėtumėte sužinoti daugiau informacijos, pamatyti darbų pavyzdžių, ir meistrą, kuris atliks jums procedūrą, išsirinkti pati, nes rekomendacijos ne visuomet universaliai atitinka poreikius.

 

Renkantis procedūrą pirmiausia užsiduokite sau kelis klausimus: Ar man tai užkliūva kasdien, ne tik žiūrint į veidrodį, bet ir nuolat atkreipiamas dėmesys kitų veiduose? Kiek laiko ir finansų skiriu pasidažyti, įsigyti reikiamas priemones ar atlikti trumpalaikį dažymą? Ar suku galvą ar nenusivalė dažai? Pagrindiniai klausimai, į kuriuos atsakius, jau galima tvirtai sakyti, kad jums reikalingas permanentinis makiažas, taip pat būtina žinoti ar neturite kontraindikacijų, dėl kurių jums neleidžiama atlikti procedūros. Sąrašą galite rasti pas pasirinktą ilgalaikio makiažo specialistą. O kai jau viskas apgalvota, lieka išsirinkti kokia technika bus dailinama norima zona. Jei aktualiausia sirtis yra antakiai, turite pagalvoti kokie jums gražiausi.

 

Antakių ilgalaikį makiažą galima atlikti dviem būdais: šešėliavimo ir mikroblading technika. Šešėliavimas atliekamas aparatu ir adatėle įvedant po taškelį pigmento į viršutinį odos sluoksnį, taip tolygiai “išspalvinant” antakių zoną, užpildant dėl plaukelių trūkumo atsiradusius tarpus. Spalva, jos intensyvumas, forma parenkama individualiai pagal jūsų bruožus ir norimą išgauti efektą. Ši technika universali pagal odos tipą ir amžių, plačiai pritaikoma. Microbladingas- tai plaukelių technika, kuomet specialiu manualiniu įrankiu piešiami plaukelį imituojantys brūkšneliai, tarp jų paliekami tarpeliai, leidžiantys jiems tinkamai sugyti. Tokia technika reikalauja dažnų korekcijų, kad palaikyti stabilią plauko imitaciją, taip pat tinka tik sausai ir normaliai odai. Jei norite išraiškingesnių, tolygios spalvos antakių, rekomenduoju rinktis šešėliavimo techniką, pradedant nuo šviesesnės spalvos, bei negriežtos formos, ir tik palaipsniui korekcijų metu išbaigti tamsinant iki norimo rezultato.

 

Kalbant apie akis vėl turite užduoti sau keletą klausimų, galioja tie patys kaip ir renkantis antakių techniką. Taip pat svarbu jūsų makiažo atlikimo įpročiai, ar mėgstate kasdien paryškinti akis, kokio pločio pravedimą dažniausiai piešiatės sau? Ir bene pagrindinis, nulemsiantis akių vokų piešinio pasirinkimą, tai kiek atviro voko matoma ramybės būsenoje nepakeliant antakių. Esant atviram vokui, didelėms akims ir įpročiui piešti plačią juostelę galima atlikti klasikinį akių pravedimą, dar vadinama “strėlyte”, arba klasikinį pravedimą kombinuojant su šešėliavimu. Turint gilesnes akis, užkritusį voką, ar neturint įpročio ryškinti akių kasdien, patariu rinktis blakstienų linijos užpildymą, dar vadinamą tarpblakstieniu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *