Šilumos siurbliai – inovatyvūs patalpų šildymas ir vėsinimas

Šilumos siurbliai – inovatyvūs patalpų šildymas ir vėsinimas

Atėjo metas atnaujinti seną šildymo sistemą? O gal šiuo metu kaip tik įsirenginėjate naujus namus ir nežinote, kokį šildymo būdą pasirinkti? Šilumos siurbliai – vienas dažniausių pasirinkimų šiuolaikiniuose pastatuose, todėl sužinokite apie juos šiek tiek daugiau.

Šilumos siurbliai – tai moderni ir ekologiška alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms, pavyzdžiui, katilams ir malkų krosnims. Leidžia šildyti ir vėsinti patalpas efektyviai, paprastai, suteikia daug komforto ir tarnauja apie 20 metų, taigi tai tikrai naudinga namų investicija. Laikui bėgant pastebima, kad šilumos siurbliai padeda sutaupyti energijos sąskaitas ir padidinti pastato vertę.

Šilumos siurbliai naudoja orą iš aplinkos ir taip suteikia namams šiluminę energiją, šildant arba vėsinant patalpas. Tokia sistema nenaudoja jokio iškastinio kuro ir yra lengvai bei patogiai valdoma, pagal esamus poreikius. Prieš investuojant į šilumos siurblius, reikia suprasti visus jų privalumus ir trūkumus. Gera žinia ta, kad manomi trūkumai iš tikrųjų tėra tik klaidingas supratimas apie šilumos siurblių technologiją.

Privalumai:

  •         sumažintos energijos sąskaitos. Šilumos siurbliai žymiai efektyviau šildo namus nei malkos. Įrodyta, kad sistema efektyvesnė ir už dujinius katilus. Tinkamai sumontuota šildymo sistema leidžia sumažinti namų energijos sąskaitas ir taip sutaupyti papildomų pinigų;
  •         užtikrina komfortą namuose. Dauguma šiuolaikinių šilumos siurblių veikia be ortakių, vidinis bloką šiltą ar vėsų orą tiekia tiesiai į patalpą, o norimą temperatūrą labai lengva reguliuoti. Šilumos siurbliai veikia itin tyliai ir kontroliuoja drėgmės lygį namuose. Patalpose pagerėja oro kokybė, todėl jaučiamas didesnis komfortas;
  •         paprasti priežiūros reikalavimai. Tereikia kartas nuo karto pasikviesti į namus šilumos siurblių technologą, kad jis atliktų profilaktinius patikrinimo darbus ir užtikrintų tinkamą sistemos darbą.

Ką reikia įvertinti?

  •         Kai kurie šilumos siurbliai gali būti neefektyvūs, esant žemesnei temperatūrai. Pirkite tokią sistemą, kuri būtų pritaikyta veikti jūsų gyvenamajame regione.
  •         Sistema priklausoma nuo elektros. Gali tekti investuoti į papildomus maitinimo šaltinius ar padidinti elektros galią namuose.
  •         Šilumos siurbliai kainuoja brangiau, nei kitos šildymo sistemos, bet investicija gana greitai atsiperka. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *