Automobilio patikra pagal VIN numerį

Automobilio patikra pagal VIN numerį

Jokia paslaptis, kad daugelis gyvenančių Lietuvoje žmonių, perka tik naudotus automobilius, bet ne naujus. Pagal visas statistikas 70 procentų ,,Tesla” vairuotojų yra nusipirkę naudotus automobilius Lietuvoje arba juos parsiplukdę iš Amerikos. Perkame naudotus automobilius dažniausiai ne dėl savo noro, o dėl finansų stokos. Ne kiekvienas galime sau leisti įsigyti naujutėlį automobilį iš salono, kadangi jie kainuoja labai didelius pinigus. Visi norime turėti gražius ir tvarkingus automobilius, tačiau rasti patikimą naudotą automobilį yra tikrai sunku. Ar kada nors pagalvojate, kokius jie eismo įvykius praeityje galėjo turėti arba kokia yra reali jų rida? Atvaryti automobiliai iš kitų šalių gali būt turėję rimtų avarijų arba prieš atvežant jas į Lietuvą atsukama rida, kad būtų sudominami pirkėjai.

Visuomet prieš perkant naudotus automobilius, juos siūloma tikrinti VIN patikra portale, kadangi gausite nemažai plačios informacijos ir leis jums lengviau nuspręsti ar tas automobilis tikrai vertas dėmesio. Ataskaitą galite įsigyti vos už 15 eurų, tačiau pirkdami per mūsų puslapį, gausite 10 procentų nuolaidą, kiekvienam pasitikrinimui. Norint pasitikrinti jums reikės tik identifikacinio kodo, kompiuterio arba telefono ir sėkmingo apmokėjimo už ataskaitą. Jei nežinote kur galite gauti identifikacini kodą, tuomet galite pasižiūrėti techniniame pase, o gal parašyta ir pačiame skelbime. Taip pat galite pasiteirauti ir pardavėjo, pažiūrėti ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje, arba atsidaryti kapotą ir paieškoti išgraviruoto kodo ant kėbulo.

Paslauga turi daug privalumų

Automobilio patikra pagal VIN numerį jums suteikia tikrai daug privalumų, su kuriais neliksite apgauti perkant naudotą transporto priemonę. Puikiausia, kad galite išvengti vogto automobilio, atsuktos ridos, buvusio taksi. Atsitinka ir tokių niuansų, kad automobilių pardavėjai neturi plačios informacijos apie automobilį kurį šiuo metu pardavinėja, todėl logiška, kad jums daug papasakoti irgi negalės. Kuomet matysite realią situaciją su ataskaita, jums bus kur kas lengviau nuspręsti ar tas automobilis tikrai jus domina ar geriau palaukti kito varianto. Kaip ir minėjome, dažnai pasitaiko tokių atvejų, kuomet į Lietuvą parvežami automobiliai iš kitų šalių ir yra atsukamos ridos. Ataskaita jums parodys visų metų realias ridas, visų metų ridas, jei ji buvo atsukinėjama, parodys nuo kiek kilometrų iki kiek kilometrų ji buvo atsukinėjama. Nepamirškite niuanso, kad pasitaiko jog ridos būna atsukinėjamos daugiau nei vieną kartą.

Automobilio patikra pagal VIN numerį
Automobilio patikra pagal VIN numerį

Taip pat automobilio patikra pagal kėbulo numerį jums parodys informacijos kaip keitėsi automobilių registracijos. Kada ir kokioje šalyje ji buvo registruojama, tad žinosite per kiek šalių šis automobilis yra pabuvojęs. Visiems yra svarbiausias aspektas patirtos avarijos. Visi norime važinėti be jokių gedimų ir jaustis saugiai, o su smarkiai daužtu automobiliu mes nesijausime saugiai. Ypač jeigu jis buvo nurašytas kitoje šalyje, o Lietuvoje pigiai sutvarkytas ir praėjęs ekspertizę. Jūs pamatysite visus patirtus eismo įvykius automobilio, kada juos patyrė, kokią žalą įvertino draudimo kompanijos ir kokios kėbulo dalys nukentėjo.

Kokiais būdais galiu pasitikrinti?

Automobilio patikra pagal VIN numerį gali įvykti net keliais skirtingais būdais:

  1. Transporto priemonės tikrinimas nuotoliniu būdų – jei jūsų norima transporto priemonė yra nutolusi nuo jūsų , tuomet logiška, kad važiuoti jos žiūrėti tikrai neverta. Nes galime išvaistyti pinigus savo degalams. Mes pasiskambiname pardavėjui ir paprašome VIN kodo, o tuomet jį suvedame mūsų portale ir laukiame ką parodys ataskaita.
  2. Tikrinimas esant prie automobilio – kuomet esate prie pačio automobilio, siūlome pasižiūrėti identifikacinį kodą ir išsitraukti ataskaitą. Ataskaita jums pateiks dažniausiai esamas problemas automobilio ir ką reikėtų tikrinti, jei turėjo avarijų, galėsite pagal kėbulo dalis pažiūrėti ar tai matosi.

Kuomet turėsite ataskaitą prie savo akių, jums kainą nusiderėti bus kur kas lengviau, o ateičiai turėsite plačios informacijos apie transporto priemonę. Pasitikrinti tikrai nėra sunku, nes jums reikės tik identifikacinio kodo, kurį įvesite į VinPatikra24.lt puslapį, atliksime mokėjimą ir lauksime sugeneruotos ataskaitos.

Straipsnis parengtas ir patalpintas 2020.lt komandos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *