Ką reikėtų žinoti apie elektromobilių krovimą?

Ką reikėtų žinoti apie elektromobilių krovimą?

Viena iš didžiausių elektromobilių savininkų rūpesčių yra: kaip įkrauti savo transporto priemonę. Tai yra visiškai normalu, nes daugelis žmonių praleido savo gyvenimą važinėdamas su dyzeliniais arba benzininiais varomais automobiliais, bei nuolatos pildavo degalus, kad transporto priemonė galėtų važiuoti. Įkrauti savo elektromobilį reikės šiek tiek paplanuoti, kadangi tai reikės laiko. Tačiau jau mieste yra matomos įkrovimo stotelės, kuriose galite sustoti ir krautis, kol jūs apsipirkinėsite parduotuvėje.

Nesvarbu ar jūs esate elektromobilio savininkas ar tam tikro verslo turėtojas, norintis įdiegti EV krovimo stotelę, siūlome jums paskaityti mūsų paruoštą informaciją.

Kas yra EV pakrovėjas?

Elektromobiliams yra reikalingi įkrovimo laidai, kurie įkrautų pilnai akumuliatorių.

Kaip EV pakrovėjas veikia?

Paprasčiausiai elektromobilio įkrovimo laidas traukia elektros srovę iš 220 v lizdo arba tinklo, į kurį jis yra prijungtas. Tą pačią elektrą jis tiekia į transporto priemonę, kaip ir bet kuris kitas įrenginys, kurį įkraunate prijungę prie elektros lizdo.

Ne visi laidai tinka kiekvienam EV

Daugumai elektromobilių yra standartiniai kištukai, nebent turite ,,Tesla” arba bandote naudoti ,,Tesla EV” įkrovimo stotelę. Tai panaši situacija kaip su telefonų įkrovimo laidais, juk su mini-usb neįkrausite mobilaus įrenginio, kuriam yra reikalingas Type-C laidas.

Tačiau internete galima įsigyti specialių adapterių, tačiau svarbu atkreipti į tai, kokio įkroviklio jums reikia.

Jeigu esate komercinis EV krovimo aikštelių turėtojas, tuomet turėtumėte žinoti, kad ,,Tesla” įkrovikliais galės naudotis tik labai maža EV vairuotojų dalis.

Kodėl verta turėti įkrovimo stotelę namuose?

Jau yra paskelbta, kad iki 2023 metų nebeliks nei vienos nemokamos viešos įkrovimo stotelės, o tai reiškia, kad turėsite mokėti pinigus už kiekvieną pasikrovimą. Tačiau numatoma, kad jums bus būtina pirkti krovimą už tam tikrą sumą. Tai reiškia, kad jūs negalėsite pirkti krovimo už 5 eurus, jeigu bus numatoma minimali suma 10 eurų.

Taip pat namuose įrengtos įkrovimo stotelės su WIFI funkcija, leis jums lengviau valdyti krovimą. Jūs galėsite būti namuose, o krovimą nustatyti nuo 00:00 valandos, kuomet elektra tampa pigesnė, bei taip sutaupysite nemažą pinigų sumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *