Nauji butai Vilniuje: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nauji butai Vilniuje: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Vilnius yra puiki vieta gyventi. Kiekvienais mečias čia atsikelia naujakuriai iš kitų miestų ir pradeda gyvenimą sostinėje. Todėl NT projektų vystytojams nuolat tenka iššūkiai kurti šiuolaikiškus, modernius ir miesto žmogaus poreikius atitinkančius projektus. Būtent tokie yra nauji butai Vilniuje. Jeigu kaip tik ieškote naujo būsto, dalijamės keliais patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis.

 

Tinkama vieta

Labai dažnai gyvenimo patogumas ir jo tėkmė priklauso nuo to, kur gyvenate. Ypač, jeigu renkatės gyventi didmiestį. Labai svarbu skirti laiko apgalvoti, kurioje miesto dalyje norėtumėte gyventi. Nauji butai Vilniuje kuriami visame mieste, tad pasirinkimo ras ir tie, kurie nori gyventi pačiame centre, ir tie, kurie mieliau renkasi kiek labiau nutolusius miegamuosius rajonus.

 

Kuriant naujos statybos daugiabučius, projektų vystytojai ieško vis naujų, netikėtų miestų Vilniuje, kurios suteiktų pasitenkinimo naujakuriams ir pagerintų jų gyvenimo kokybę. Todėl šiandien jau galima rinktis projektus, kuriuos parduodami nauji butai prie Vingio parko, butai ant Neries krantinės ir kiti patrauklūs variantai.

 

Modernus išplanavimas

Jeigu norite gyventi patogiai, pagalvokite apie tai, kaip turėtų atrodyti Jūsų butas. Modernūs ir šiuolaikiški NT projektai šiandien stengiasi kuo labiau atliepti miestiečių lūkesčius, todėl ir butų išplanavimas čia yra kiek netradicinis. Pavyzdžiui, Vilniuje galima rasti projektų, kurie kuriami taip, kad juose gyvenant būtų taupoma kuo daugiau šilumos ir elektros energijos, todėl tokiuose butuose išplanavimas toks, kad kuo daugiau būtų panaudojama saulės šviesa.

 

Be to, labai dažnai statytojai siūlo įsigyti bus dar tik vykstant statyboms, nes tai suteikia galimybę savininkams patiems užsakyti buto išplanavimą. Galite atvykti į savo būsimą būstą ir patys suprojektuoti, kur turėtų būti miegamasis, kokia galėtų būti svetainė, o statytojas įgyvendins šias užduotis. Tai labai patogu, nes galite mėgautis namuose Jūsų pačių sukurtomis erdvėmis ir pritaikyti išplanavimą prie savo gyvenimo ritmo bei įpročių.

 

Patraukli kaina

Renkantis butą, labai svarbu apgalvoti, kokį biudžetą galite skirti jam įsigyti. Nauji butai Vilniuje yra brangesnis pirkinys nei senos statybos butai daugiabučiuose. Todėl nereikėtų nustebti, jeigu tokios pačios kvadratūros butas naujame daugiabutyje kainuoja brangiau nei šalia esantis butas senos statybos name. Tačiau reikia nepamiršti ir to, kad naujos statybos butas leis Jums pad4s sutaupyti daugiau pinigų ateityje. Pirmiausia, išleisite daug mažiau komunaliniams mokesčiams, o juos mokėti reikia kiekvieną mėnesį. Taip pat sutaupysite remontams. Labai dažnai pasitaiko, kad geresne kaina susigundę ir senus butus įsigyję naujakuriai susiduria su tuo, jog reikia atnaujinti vamzdžius ar atlikti kitus brangius remontus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *