Kaip fotodrobės gali pakeisti Jūsų interjerą?

Kaip fotodrobės gali pakeisti Jūsų interjerą?

Kiekvienas mūsų galime būti fotografu. Iš tikrųjų net ir esame jais. Juk tikriausiai nėra dienos, kai neatsirastų nauja nuotrauka telefone. Jau nebe taip dažnai į rankas paimame tą tikrą rimtą fotoaparatą. Nors prieš keletą ar keliolika metų kitaip darytų nuotraukų net neįsivaizdavome.

 

Laikai keičiasi. Daiktai – taip pat. Popierines nuotraukas keičia kita medžiaga. Tai – fotodrobės. Jau prieš keletą metų, vos tik padarę puikią nuotrauką, ją kuo skubiau bėgdavome atspausdinti į spaustuvę ir patalpinti į naujus rėmelius. Tai šiandien spausdinant nuotrauką bei norint ją pasikabinti namuose net ir rėmeliai nebėra būtini.

 

Jūsų užsakytos fotodrobės yra spausdinamos ant specialios medžiagos, drobės, ir šis audinys yra užtraukiamas ant rėmo, kuris fotodrobę išlygina bei tinkamai įtempia. Vadinasi, ant fotodrobės gali atsidurti pats įvairiausias kūrinys. Tai gali būti ne tik Jūsų nuotrauka, bet ir skaitmeninis paveikslas, iliustracijas ar kitas sukurtas arba nufotografuotas objektas.

 

Vieni renkasi vieną pagrindinį, kitaip dar vadinamą akcentiniu, meno kūrinį ar nuotrauką namuose, pagal kurį dėliojasi visa meno galerija namuose, o kiti stengiasi sukurti visumą ir iš mažesnių ar didesnių kūrinių derina bendrą menišką atmosferą interjere.  Tokiu būdu fotodrobės gali sukurti ypatingą nuotaiką namuose. Jas tikrai vienys bendras medžiagiškumas ir tokiu būdu meno kūriniai jau turės vieną iš bendrų savybių. Taip pat galite rinktis panašios stilistikos arba spalvingumo kūrinius, kuriuos foto salonas galės Jums atspausdinti.

 

Be to dar ne visi klientai žino, bet fotodrobes galima išskaidyti. T.y. viena didesnio formato fotodrobė tiesiog bus padalyta į keturias ar daugiau mažesnių fotodrobių, kurios taps puikiu namų akcentu. Tokiu būdu galima labai lengvai bei paprastai užpildyti tuščią sieną namuose ir sukurti įspūdingą kelių drobių kompoziciją ar visą menišką unikalų koliažą.

 

Kaip susidėlioti meno kūrinius ant sienos namuose, Jums gali padėti keletas labai populiarių programėlių, kuomet nufotografavę reikiamą sieną ir ją įkėlę į programą galėsite užpildyti pasirinktais objektais. Taip pat pagalbos galite kreiptis ir į profesionalus, kurie gali pateikti vieną dar daugiau pavyzdžių, kaip Jūsų norima fotodrobė, atrodytų pagal pasirinktas proporcijas.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *