HiFU procedūra, kas tai? Ir kaip ji veikia?

HiFU procedūra, kas tai? Ir kaip ji veikia?

O kas, jei pasakytume, kad yra būdas sustangrinti odą nechirurginiu būdu! Yra nuostabi nechirurginė kūno ir veido procedūra odos vietoms kontūruoti, patempti ir stangrinti, ji vadinama didelio intensyvumo fokusuotu ultragarsu (HiFU).

 

Senstant, o kartais ir dėl svorio svyravimų, mūsų oda praranda elastingumą, todėl oda gali suglebti. Yra keletas būdų, kaip galite stangrinti odą – pakalbėkime apie populiarią HiFU odos stangrinimo procedūrą ir HiFU naudą.

 

Kas yra HiFU?

 

Štai kaip HiFU gali padėti sustangrinti suglebusią odą ir, pavyzdžiui, pakeisti pilvo formą arba pakelti veidą (pvz. nechirurginis veido patempimas).

 

HiFU siūlo alternatyvą chirurgijai kontūruoti ir stangrinti problemines veido ir kūno vietas, kuriose oda suglebusi arba nukarusi.

 

Kaip minėta, HiFU reiškia didelio intensyvumo fokusuotą ultragarsą ir yra naudojamas kaip veido ar odos priežiūros procedūra. Didelio intensyvumo HiFU gydymo prietaiso energija spinduliuoja ultragarsinio dažnio energiją į suglebusį odos audinį, kad padidintų temperatūrą, ši papildoma šiluma padeda pašalinti nepageidaujamą odos audinį.

 

Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai naudoja HiFU, nes jis yra saugus odai, neinvazinis ir paprastai saugesnis už kitus gydymo būdus. Ultragarsinio dažnio procedūros padės atjauninti odą, išlyginti odą, o svarbiausia – stangrins odą ir sumažins odos suglebimą.

 

Ar verta daryti HiFU procedūras?

 

Jei norite išvengti operacijos, HiFU odos stangrinimas yra gera alternatyva. Jei jaučiatės nepatogiai suglebusi veido oda, dėl kurios atrodote vyresni, nei esate iš tikrųjų, tuomet HiFU procedūros tikrai to vertos!

 

Norėdami gauti geriausius rezultatus, jums reikės kelių procedūrų, paprastai 3 – 6 seansų, su savaitės ar dviejų intervalu. Užsisakykite HiFU konsultaciją šiandien ir pasikalbėkite su vienu iš mūsų odos stangrinimo specialistų.

 

Ar HiFU tikrai veikia?

 

Yra klinikinių duomenų, rodančių, kad HiFU padeda pakelti suglebusią odą ir patobulinti raukšles bei gilias linijas. Jau po kelių mėnesių po gydymo pamatysite rezultatus! Daugelis klientų teigia pastebėję teigiamą poveikį iškart po gydymo HiFU.

 

Tačiau rezultatus pamatysite praėjus 2–3 mėnesiams po pradinio gydymo, nes organizmui reikia laiko natūraliai atsinaujinti elastinui ir kolagenui, kad oda atsigautų.

 

Kiek laiko veikia HiFU?

 

Pavyzdžiui, HiFU veido priežiūros nauda gali trukti apie 1 metus. Norint išlaikyti ilgalaikius HiFU rezultatus, rekomenduojame HiFU gydymo intervalus daryti kas 1–3 mėnesius, kad būtų pasiekti optimaliausi rezultatai. HiFU natūraliai stangrina odą ir skatina kolageno bei elastino gamybą, suteikdama odai jaunatviškesnę ir žvalesnę išvaizdą.

 

Ar HiFU procedūros saugios?

 

Kadangi HiFU gydymas yra neinvazinis, o ultragarso technologija egzistuoja jau dešimtmečius, jums nereikia jaudintis dėl HiFU stangrinimo gydymo saugumo, ypač jei taikote HiFU gydymą patikimoje medicinos įstaigoje. Tokioje klinikoje kaip Skincell.

 

Nerimauju, ar HiFU skausminga?

 

Skincell klinikoje mūsų profesionalų komanda daro viską, kas įmanoma, kad užtikrintų Jūsų komfortą gydymo metu. Klientai atsiliepia apie HIFU procedūrą kaip neskausmingą, tačiau kai kurie klientai gali jausti nedidelį diskomfortą, nes HiFU prietaisas gali būti susijęs su dygliavimo pojūčiu, kai didelio intensyvumo energija spinduliuojama į odos audinį.

 

Tai taip pat buvo apibūdinta kaip pulsavimo jausmas, tačiau apskritai tai nėra laikoma skausminga procedūra. HiFU įrenginyje integruotos aušinimo sistemos dėka, procedūra yra patogi.

 

Ar galiu sportuoti po gydymo HiFU?

 

Ne iš karto, rekomenduojame palaukti maždaug savaitę prieš intensyviai sportuojant ar pakeliant sunkius daiktus. Taip pat patariame vengti tiesioginių terminių procedūrų kūnui ar veidui maždaug 2–3 dienas prieš ir savaitę po HiFU odos stangrinimo (pvz., soliariume, saunoje). Tai standartinės kosmetikos klinikos rekomendacijos.