Sidabriniai papuošalai – gydo?

Sidabriniai papuošalai – gydo?

Apie gydomąsias sidabro savybes turbūt teko girdėti ne kartą. Pasakojamos mistinės istorijos, kai sidabriniai auskarai padėjo nugalėti rimtas sveikatos problemas, ypač gelbėja sergantiems lėtinėmis ligomis, kurios sukelia įvairius skausmus. Ar tai tiesa, ar mitas? Chemikai atsako – tiesa.

Išties, sidabriniai papuošalai gali padėti jums ne tik išgydyti ligas, tačiau ir pasirūpinti profilaktine sveikatos priežiūra. Svarbiausia yra juos nešioti kasdien.

Žinoma, taip pat rinktis tik gryno aukso dirbinius su minimaliomis vario priemaišomis. Gaminiai, kurie yra be prabos – nekokybiški, dažniausiai lydinyje sidabro nebus daug, tad ir gydomųjų savybių tikėtis nereikėtų.

Kas yra sidabras?

Sidabras yra taurusis metalas. Toks pat kokybiškas kaip ir auksas arba platina. Išgaunamas kaip aukso, vario, cinko bei švino kasybos rezultatas, kuris labai plačiai naudojamas ne tik juvelyriniuose dirbiniuose, tačiau ir kitur.

Daugelis nustemba sužinojęs, kad sidabras yra kur kas kietesnis nei auksas. Taigi, jo gaminiai tarnauti gali ilgiau, o svarbiausia, kad metų eigoje išsilaiko jų kokybė. Iš visų tauriųjų metalų sidabro gaminiai geriausiai praleidžia elektros srovę bei šilumą. Taigi, kasdien dėvimi papuošalai, atrodo, šildo. O kur dar skoningas spindesys, jaukumas…

Sidabro galia – stebina

Apie aukso gydomąsias savybes yra kalbama labai daug. Liūdna, tačiau sidabras tirtas kur kas mažiau. Tačiau ir tie keli tyrimai, kurie buvo atlikti mokslininkų, labai reikšmingi, kadangi padeda nustatyti – kaip sidabras veikia žmogaus kūną.

2007-ais metais buvo atliktas tyrimas, kurio metu analizuojama, kaip sidabras veikia žaizdas. Buvo sukurti specialūs tvarsčiai, kuriuose įdėta sidabro dalelių. Nematomų, tačiau labai veiksmingų. Tyrimo rezultatai labai maloniai nustebino. Tokie tvarsčiai padėjo žaizdai gyti kur kas greičiau.

Viskas siejama su antibakterinėmis sidabro savybėmis. Šiuo metu sidabriniai daiktai labai rekomenduojami tuomet, kai gydomi nudegimai. Visa tai gali padėti išvengti gijimo komplikacijų.

Sidabras – kasdienai

Sidabriniai papuošalai bei kiti iš šio metalo pagaminti gaminiai – turėtų būti dėvimi ir naudojami kasdien, kadangi mokslininkai pastebi, kad ilgainiui, būdami prie žmogaus kūno, jie teigiami jį veikia. Pavyzdžiui, gerina regėjimą. Taip pat gali pagerinti ir širdies bei smegenų veiklą. Kai kurie teigia, kad sidabro gaminiai gali padėti pagerinti ir žmogaus psichinę būklę, tad siūloma šios medžiagos papuošalus kasdien dėvėti tiems, kurie serga depresija.

Vienas mažas, kuklus, tačiau labai gražus papuošalas gali ženkliai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę bei sveikatą. Išbandyti verta.