Petitfee Gold Hydrogel paakių kaukių apžvalga

Petitfee Gold Hydrogel paakių kaukių apžvalga

Paakių kaukės yra vienas iš būdų palepinti akių sritį, papildant paakių kremus ir akių serumus. Šiandien aš pasidalinsiu Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch, kuris yra dar vienas korėjietiškas odos priežiūros produktas. Esu bandžiusi kitus korėjietiškos kosmetikos produktus, ir jie man paliko gerą įspūdį. Šių paakių kaukių naudojimas yra panašus į lakštinių kaukių naudojimą, kuris suteikia greitus ir gerus rezultatus.

Produkto aprašymas

Šios paakių kaukės padeda sutvirtinti jautrią odą po akimis ir sumažinti smulkias linijas bei raukšles. Gali padėti kovojant su patamsėjusiais paakiais.

Nuomonė apie šį produktą

Šis produktas yra gražioje aukso spalvos pakuotėje. “Auksiniame” indelyje yra 60 esencija permirkusių paakių kaukių, o tai reiškia 30 porų kaukių. Jis taip pat tiekiamas su plastikine mentele, kad būtų galima papraščiau paimti kaukę iš indelio. Paakių kaukės yra pagamintos iš slidžios medžiagos, kuri prilimpa prie odos. Kvapas gaivus ir lengvas, o tai netrukdo, net jei esate jautri kvapams.

Kaukės yra patogaus dydžio ir gali lengvai prisitaikyti prie srities po akimis. Prieš naudodami geriau išvalyti ir tonizuoti odą, kad pašalintumėte riebius likučius ir priemaišas. Uždėje po akimis, atsigulkite, kad kaukė neslystų ir nejudėtų. Nedėkite perarti akių, kad netyčia išvengtumėte bet kokio esencijos patekimo į akis. Siūloma laikyti 30 minučių, kad esencija būtų visiškai absorbuojama odoje. Uždėjus šias paakių kaukes jaučiasi labai vėsinantis ir gaivus jausmas. Jei jūsų akys pavargusios, akimirksniu pajusite raminantį ir atpalaiduojantį poveikį. Po 30 minučių nuimkite kaukę ir pirštais lengvai įmasažuokite likusia esencija į odą.

Labai gerai šios kaukės padeda akių sričiai, jei daug dirbate kompiuteriu, ir jūsų akys jaučiasi pargusios. Šios kaukės sudrėkina paakių odą, pagerina kraujotaką ir padeda greičiau pailsėti odai. Po kiekvieno naudojimo oda jaučiasi sudrėkinta ir sveika. Momentinis efektas puikiai tinka, kai kokiam renginiui reikia tepti sunkų makiažą. Dėl to oda tampa hidratuota, o makiažas tepamas lengviau ir geriau laikosi.

Aš nepastebėjau jokio ilgalaikio poveikio mažinant akių ratilus, jie gali būti dėl kitų sveikatos problemų, kurių negalima išspręsti tiesiog taikant bet kokį produktą išorėje. Tačiau jei turite dehidratuotą ir pavargusią odą, šios paakių kaukės padeda atgauti stangria ir hidratuotą odą, tačiau poveikis nebus ilgalaikis ir turėsite šias kaukes naudoti reguliariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *