Ką reikėtų žinoti apie kaljanus?

Ką reikėtų žinoti apie kaljanus?

Norite pradėti naudoti kaljaną ir jums kyla daugybę klausimų? Ar esate kada nors naudoję kaljaną? Kaljanas Vilniuje vis labiau populiarėja ir jeigu dar niekada nesate bandę ir norite išmėginti, siūlome apsilankyti kaljanų bare. Apsilankę, galėsite sužinoti platesnės informacijos apie kaljanų bendruomenę ir gauti daug naudingų patarimų.

Kas yra kaljanas?

Kaljanai yra rūkimo prietaisai, kurie sukurti, kad žmogus galėtų pasimėgauti ir atsipalaiduoti. Vieną kaljaną gali jungti viena arba kelios žarnų jungtys. Kaljanas yra kilęs iš Indijos, o vėliau išplito į Rytų šalis, kuriuose tai tapo tradicija. Kadangi tai labai senas prietaisas, tai jis turi ne vieną paprotį. Žmonės naudoją kaljaną su aromatizuotais tabakais.

Populiariausi kaljanų tipai

Tradicinis kaljanas

Dažniausiai tradicinis kaljanas yra pagamintas kvalifikuoto meistro. Tradiciniai kaljanai neturi identiškos formos, spalvos ir dydžio. Kiekvienas klasikinis kaljanas yra gaminamas rankomis, todėl jų išvaizda yra labai skirtinga. Tokio tipo kaljanai yra laikomi šedevrai ir juos turėti namuose yra vienas malonumas. Pagal internetinius šaltinius teigiama, kad tikri fanatikai renkasi tradicinį kaljano tipą.

Modernaus dizaino kaljanas

Ateityje visi dalykai nuolatos tobulėja, todėl ir modernūs kaljanai spėjo pakeisti daugybę dizainų. Modernaus dizaino kaljanai yra gaminami derinant tradicines technologijas ir šiuolaikines technologijas.

Iš ko yra gaminamas kaljanas?

Beveik kiekvienas kaljanas yra gaminamas iš skirtingų medžiagų, išskyrus stiklinius kaljanus. Dažniausiai vazos yra gaminamos būtent iš stiklo. Jeigu norima sukurti tvirtą pagrindą, tuomet yra naudojamos grūdintos medžiagos. Korpusams ir stiebams gaminti yra naudojamas nerūdijantis plienas, o jei norite pigesnio varianto, tuomet tikriausiai jie bus pagaminti iš pigaus metalo.

Kaljano žarnos yra gaminamos silikoninės arba plastikinės. Netgi žarnos yra gaminamos iš skirtingų stilių ir ilgių. Žarnos gali būti skirstomos į du tipus: plaunama arba neplaunama žarna. Tabako dubenims gaminta yra pasitelkiama keramika, molis, silikonas, plastikas, melas, stiklas arba šių medžiagų derinys. Kadangi dubenys gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, todėl jie turi ir skirtingus tipus.

Neskubėkite pirkti naujo kaljano, o vietoje to nueikite į kaljanų barą ir pamėginkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *