Oro kondicionieriai: kaip išsirinkti?

Oro kondicionieriai: kaip išsirinkti?

Oro kondicionieriai šiandien pasižymi itin didele pasiūla ir technologinėmis naujovėmis, todėl norint išsirinkti tinkamiausią savo namams ar biurui, gali pasirodyti sudėtinga. Priklausomai nuo to, kokie yra Jums aktualūs kriterijai, galite rinktis skirtingo galingumo, dydžio, ar montavimo galimybių įrenginius: sieninius, mobilius, konsolinius, kasetinius, pastatomus ant grindų ar kitus patrauklius variantus. Tačiau renkantis kondicionierių, yra keletas bendrų kriterijų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Kokie jie?

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis kondicionierių?

Šiandien pasiūloje esantys oro kondicionieriai yra pažangūs savo technologiniais sprendimais ir pasižymi paprastomis jų reguliavimo ar valdymo galimybėmis. Visų pirma, renkantis oro kondicionierių, aktualiausia yra patalpos, kurioje jį naudosite, plotas. Pagal tai galėsite nuspręsti, kokio galingumo ir efektyvumo oro kondicionieriai galėtų būti reikalingi. Per mažo galingumo įrenginys galimai neaptarnaus visos patalpos vėdinimo poreikio, tuo tarpu pernelyg galingas gali būti ekonomiškai neparankus ir jo veikimas bus perteklinis, o skleidžiamas garsas didesnis nei norėtųsi. Įprastai, galingumas vertinamas ir efektyvumo koeficientu, apskaičiuojamu įvertinus oro aušinimo galimybes ir sunaudojamos elektros energijos kiekį. Taip pat, renkantis oro kondicionierių, reikėtų atsižvelgti į tai, kiek žmonių lankosi patalpose. Jei tai namų erdvė, ko gero pakaks mažesnio galingumo kondicionieriaus lyginant su biuro patalpomis, kuriomis ne tik neretai dirba daug darbuotojų, tačiau lankosi ir pašalinių žmonių, pavyzdžiui, klientų. Dar vienas svarbus aspektas yra įrenginio dydis, todėl reikėtų rinktis įrenginį, kuris būtų įmontuotas ar padėtas patogiai, netrikdant dėmesio ir netrikdant įprastų darbo/ veiklos procesų.

Kodėl verta pagalvoti apie oro kondicionieriaus įsigijimą?

Šiandien daugelis biuro patalpų turi įrengtus oro kondicionierius ir tai yra ne tik privalumas, bet ir būtinybė siekiant optimaliai tinkamos temperatūros darbui. Kondicionieriai namuose taip pat tampa vis labiau aktualiais, kadangi tai yra puikus pasirinkimas siekiant komfortiško mikroklimato, ypatingai šiltuoju metų sezonu. Pažangūs oro kondicionieriai tampa valdomi dar patogiau ir paprasčiau nei kada anksčiau, net telefono ar kompiuterio aplikacijomis, pasitelkiant belaidį interneto ryšį. Jų dėka galite reguliuoti ar valdyti patalpose esantį orą, kuris reikšmingai veikia žmogaus fizinės bei net emocinės savijautos parametrus.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *