Adanex – patogios avalynės garantas

Adanex – patogios avalynės garantas

Adanex – tai daugiau nei 20 metų, tradicijas turinti sveikatos avalynę gaminanti įmonė, gaminanti patogią ir pėdai nekenksmingą avalynę. Pagrindinis įmonės tikslas – modernios technologijos ir aukšta gaminių kokybė. Adanex reiškia technologinį, techninį ir organizacinį tobulėjimą, pritaikyta prie Lenkijos ir Europos standartų, patikimumą ir sąžiningumą.

Adanex – tai visų pirma, patogi, laisvalaikio ir namų avalynė (sandalai, šlepetės, basutės), skirta suaugusiems ir paaugliams. Adanex avalynės padas pagamintas iš poliuretano, suteikiančio vartotojui aukščiausius naudojimo parametrus. Skerspjūvyje padas atrodo kaip kempinė, yra lengvas ir neslidus, o tai turi įtakos avalynės naudotojų saugumui. Šis aspektas yra svarbiausias vyresnio amžiaus avalynės nešiotojų grupei.

Amortizacija – vibracijos, susidarančios einant, atsirandančios padui kontaktuojant su žeme, nesant smūgio amortizavimo, perduodamos į sąnarius. Smūgių amortizacijos dėka avalynė slopina mikrosmūgius, o specialios mikroląstelinės struktūros poliuretanas juos slopina ir mažina žalingą poveikį sąnariams. Adanex anatominė forma taip pat svarbi – padas sukurtas pagal anatominę pėdų struktūrą yra stabilaus ėjimo, tinkamo svorio perkėlimo ir maksimalaus komforto pagrindas. Padas lengvai prisitaiko prie kiekvieno pėdos linkio ir suteikia aukščiausią komforto lygį. Ši avalynė yra taip pat itin lengva, net nepajusite jog kažką dėvite ant savo pėdų. Tai suteikia didį palengvėjimą visoms kojoms ir sąnariams. Išsiskiria ir Adanex avalynės lankstumas, padą galimą sulenkti kiek tik norite ir vėl jį ištiesinti į pradinę padėtį, be jokios žalos pačiai avalynei. Šiai avalynei galima naudojamos natūralios medžiagos ir technologijos, jos užtikrina aukščiausią komforto lygį avalynės viduje, kojos mažiau prakaituoja ir šlampa.

Adanex avalynės asortimente sau tinkančią avalynę ras kiekvienas. Itin lengva kokybiška ir optimali avalynė yra puikus pasirinkimas, norintiems užtikrinti gerą pėdų sveikatą. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę Adanex avalynės šlepečių, sandalų ir basučių modelių moterims, su vis didėjančiu prekių pasirinkimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *