Kokie televizorių gedimai rodo, jog laikas remontui?

Kokie televizorių gedimai rodo, jog laikas remontui?

Televizoriai yra sudėtingi prietaisai, todėl jų gedimų išvengti praktiškai neįmanoma. Jeigu norite, kad remontas kainuotų pigiau, siūlome kreiptis į meistrus vos tik pastebėjus pirmuosius gedimus. Tai padės ne tik išvengti didelių sąskaitų už remontą, bet ir patys darbai bus atlikti greičiau, todėl neužilgo atgausite televizorių ir galėsite mėgautis mėgstamais filmais.

Televizorius nerodo vaizdo

Televizorius neberodo vaizdo? Tai dažnai pasitaikanti problema. Jeigu yra garsas, o vaizdo nėra, tuomet skubiai kreipkitės į meistrą. Jis atliks diagnostiką ir informuos, kokius darbus reikia atlikti bei kiek tai kainuos.

Televizorius neįsijungia

Jeigu televizorius neįsijungia, tuomet būtinai turite kreiptis į meistrą. Deja, bet vargu, ar tai išsispręs savaime. Visgi prieš vežant televizorių pas meistrą, turėtumėte patikrinti rozetę. Galbūt problema joje. Ištraukite televizoriaus laiką ir pabandykite išmėginti kitus prietaisus rozetėje. Jeigu šie irgi neįsijungia, tuomet greičiausiai problema ne televizoriuje. Na, o tai sveikintina, nes išvengsite remonto.

Mirga televizoriaus ekranas

Televizoriaus ekrano mirgėjimas gali ne tik trukdyti žiūrėti mėgiamą filmą, bet ir įspėti, kad greitu metu bus dar rimtesni gedimai. Kai kurie ignoruoja mirgėjimą ir po kurio laiko graužiasi, kadangi televizorius pradeda rodyti dar stipresnius gedimo signalus. Jeigu nenorite, kad televizorių tektų išmesti, kreipkitės į meistrą vos tik pastebėję pirmuosius gedimus.

Televizorius neranda kanalų

Dar viena dažnai pasitaikanti problema – televizorius neranda kanalų. Nors šiuo atveju greičiausiai išsisuksite be remonto, vis tiek turėtume tai aptarti. Tokiu atveju paprasčiausia patikrinti televizoriaus nustatymus bei antenos lizdą ir kabelį. Jeigu tai nepadėjo, kreipkitės į televizijos tiekėją.

Išsijunginėja televizorius

Žiūrint mėgiamą laidą turbūt daugelis nori, kad aplinkiniai būtų tylūs ir netrukdytų. Bet ką daryti, kai žiūrėti trukdo pats televizorius? Jeigu televizorius pats išsijungia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *