Kur gali būti naudojamas kanalinis polikarbonatas?

Kur gali būti naudojamas kanalinis polikarbonatas?

Paskutiniu metu ši medžiaga tampa vis populiaresnė, kadangi tam tikrose srityse ji naudojama labai plačiai ir neturi praktiškai jokių jai prilygstančių analogų. Daugelis bus tikrai girdėję apie būtent tokius šiltnamius, kurie sėkmingai gaminami bei naudojami jau ne vienerius metus. Jie ilgaamžiai, sąlyginai nebrangūs ir pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Tačiau tai tikrai ne vienintelis panaudojimo variantas. Kadangi lygiai taip pat sėkmingai yra gaminami tiek stogeliai, tiek ir stoginės, kai norisi lengvos bei šviesai pralaidžios konstrukcijos. Taip pat tai labai patogus bei praktiškas variantas kuriant specifinius apšvietimo sprendimus arba gaminant reklamas.

Ar jis gerai praleidžia šviesą?

Tai gana dažnas klausimas, ypač, jeigu norima iš šios medžiagos gaminti šiltnamį ar netgi tą pačią stoginę. Tačiau nerimauti tikrai nereikėtų, kadangi kanalinis polikarbonatas praleidžia net nuo 80 iki 90 procentų šviesos. O bėgant laikui praktiškai nė kiek nepraranda šios savo savybės. Kadangi kokybiški produktai po dešimt metų tampa vos 4 procentais mažiau pralaidūs šviesai. Aišku, tai dar priklauso ir nuo konkretaus pasirinkto varianto, kadangi yra ir tamsesnių, kurie kaip tik sulaiko dalį šviesos, jeigu ji nereikalinga. Daugiau apie skirtingus variantus bei jų ypatybes galima sužinoti čia: https://e-heliopolis.lt. Kur nesunkiai galima ir išsirinkti bei įsigyti reikiamų medžiagų.

Paprasta ar sudėtinga dirbti su šia medžiaga?

Ji pakankamai dažnai naudojama kuriant reklamos sprendimus, o tai reiškia, kad jos apdirbimo išvengti nepavyks. Tuo labiau, kad kartais tai bus tikrai unikalūs variantai, kurių gamybai puikiai pasitarnauja kanalinis polikarbonatas. Norint jį išlenkti nėra būtina kaitinti, tuo labiau, kad ši medžiaga pakankamai atspari karščiui. Taip pat ją nesunkiai galima pjaustyti bei jungti į norimas formas. Kas labai pravartu netgi nusprendus savarankiškai pasigaminti norimo dydžio šiltnamį. Kadangi tuo pačiu galima įsigyti ir sujungimui naudojamas tarpines. Taigi, tai gana praktiška bei tikrai nesunkiai apdirbama medžiaga, kuri nesukels papildomų rūpesčių net ir kuriant gana specifines ar sudėtingas konstrukcijas. Nors dažnu atveju jos būna gana paprastos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *