Kodėl NT brokerių paslaugos tampa vis populiaresnės?

Kodėl NT brokerių paslaugos tampa vis populiaresnės?

Kiekvieną dieną visoje Lietuvoje yra vykdoma labai daug skirtingų sandorių, kurie yra susiję su nekilnojamo turto pirkimais, nuoma arba pardavimais. Kartais žmonės klausia ,, Ar nekilnojamo turto agentūra Kaune man gali padėti su NT turto pardavimu?”. Problema, kad vis dar atsiranda žmonių, kurie galvoja, kad pirmą kartą parduodami savo turtą galės reikiamai sutvarkyti visus dokumentus, bet susiduria su įvairiausiomis problemomis, kurios kainuoja daugiau nei brokerio nustatyti komisiniai mokesčiai.

Nekilnojamo turto sandorius dažniausiai sudaro didelės sumos, todėl vertėtų tokius reikalus patikėti profesionalams, kad išvengtumėte galimų nemalonumų.

Gausite pagalbos su derybomis

Pirkėjai galvoja, kad tiesiogiai bendraudami su pardavėjais gali susiderėti dėl tinkamų kainų, tačiau taip dažniausiai nenutinka. Kiekvienas pardavėjas stengiasi gauti kuo stambesnę piniginę sumą už savo parduodamą turtą. Pirkėjai visuomet nori nupirkti turtą už kuo mažesnę sumą, kad liktų pinigų norimiems pakeitimams arba remontams.

Dažnas pirkėjas mato tam tikrus trūkumus arba dalykus, kurie jiems nepatinka žiūrimame būste. Problema, kad daugelis žmonių tiesiog nesako ką galvoja pardavėjams, todėl jie negali nusiderėti kainos tinkamai. Samdant brokerį, jūs galite išsakyti viską ką galvoja ir ką norite keisti. Tuomet NT brokeris Kaune viską išsakys pardavėjui, paaiškins kas kiek kainuos, bei nusiderės nemenką sumą.

Patogumas parduodant / perkant / nuomojantis turtą

Kuomet pardavinėjate nekilnojamą turtą, reikia visuomet nenutolti nuo telefono ir palaikyti tiesioginį ryšį su potencialiais pirkėjais. NT brokeriai dirba visomis dienomis, todėl jie pasirūpins, kad kiekvienas skambutis būtų priimtas, bei atsakoma į kiekvieną laišką.

Reikia nepamiršti, kad pirkėjai dažnai nori apžiūrėti turtą dienos metu, tačiau iš darbo nuolatos negalėsite atsiprašyti, todėl galite prarasti savo pirkėją. Brokeris pasirūpins, kad kiekvienam norinčiam asmeniui būtų aprodomas turtas ir papasakojama apie visus būsto privalumus.

Pirkimo metu žmonės žino už kokią sumą jie ruošiasi pirkti būstą, preliminarią lokaciją ir ko jie tikisi iš to būsto. Išsakę visą informaciją brokeriui, jis ieškos jums tinkamiausio varianto, bei važiuos apžiūrėti būsto. Jeigu būstas atitiks jūsų kriterijus, tuomet jūs būsite informuoti ir galėsite vykti apžiūrėti patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *