Kaip saugiai naudoti sekso žaislus?

Kaip saugiai naudoti sekso žaislus?

Sekso žaislai tampa vis populiaresni. Pagal dabartinius skaičiavimus, per metus yra siekiama 30 milijardų dolerių vertės pardavimai, o iki 2026 metų manoma, kad pajamos išaugs iki 50 milijardų dolerių. Šiomis dienomis sekso žaislus naudoja ne vien pavieniai žmonės, tačiau ir poros. Kai kurie gydytojai rekomenduoja sekso žaislus, kad naudotojai pagerintų savo sveikatą.

Sekso žaislų sauga yra ne visada svarbiausia, nes šioje pramonėje nėra reglamentuojamos stebėjimo grupės, tokios kaip maisto, tad niekas negali užtikrinti, kad žaislai visuomet bus saugūs.

Taigi dažnam naudotojui kyla klausimai, kaip reikėtų saugiai naudoti sekso žaislus?

Žinokite iš ko pagamintas žaislas

Nors literatūroje nėra numatytų medžiagų kurios gali kenkti žmogaus kūnui, tačiau yra siūloma vengti tam tikrų žaislų. Yra sekso prekės, kurios gaminamos iš ftalatų. Tokio tipo žaislų yra rekomenduojama vengti, nes juose yra cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti žmogaus hormonų veiklai. Ftatų siūloma vengti ne tik sekso žaisluose, tačiau ir kituose produktuose.

Sekso žaislus būtina plauti ir išdžiovinti

Seksualinis aktyvumas gali padidintų moterų šlapimo takų infekcija. Tam tikros bakterijos gali gyventi aplink moters išangę, o sekso metu yra padidina tikimybė, kad tos bakterijos gali migruoti į moters šlaplę, kurioje gali vykti ir dauginimasis.

Vibratoriai taip pat gali platinti infekcijas, įskaitant lytiniu keliu plintančias infekcijas, nes jie gali išlaikyti bakterijas ir virusus.

Internete yra randama informacija, kad viena moteris buvo suglumusi kodėl ji serga tam tikromis ligomis, tačiau paaiškėjo, kad ji tiesiog netinkamai plovė savo žaislą. Tad po išsigydymo ji naudojo tą patį vibratorių ir pakartotinai užsikrėtė.

Apsvarstykite apie prezervatyvus

Prezervatyvai turėtų būti naudojami su tam tikrais žaislais, kurie yra dalijami su savo partneriais. Net ir gerai valant žaislus yra maža tikimybė, kad galima užsikrėsti ir užkrėsti juos su infekcija. Viename tyrime buvo nustatyta, kad ant gerai nuvalyto vibratoriaus buvo aptikti viruso pėdsakai, nors vibratorius buvo gerai nuvalytas.

Tačiau reikia nepamiršti prezervatyvo nuimti, jeigu yra keičiamos kūno dalys, tarkime iš makšties į burną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *