Baidarių nuoma ir jos kainos – geriausios pasibaigus intensyviam sezonui

Baidarių nuoma ir jos kainos – geriausios pasibaigus intensyviam sezonui

Aktyvus gyvenimo būdas mūsų organizmui yra labai naudingas. Vieni stengiasi kuo daugiau judėti vaikščiodami, kiti lankosi sporto salėje, treti atlieka mankštas namuose ar sugalvoja išbandyti naujas sporto šakas. Būdų, kaip galime nuolat palaikyti aktyvų gyvenimą, yra tikrai ne vienas. Tad tiek išbandyti seniai mėgintas veiklas, tiek ir atrasti kažką naujo – dabar pats geriausias laikas. Jei tik sportas nėra sezoninis ir nereikalauja ypatingų gamtos sąlygų (kaip sniego reikia slidinėjimui ar bangų gaudymas galimas tik esant tam tikram banguotumui bei vėjui). Baidarių sportas taip pat sunkiau įmanomas gilią žiemą, kai viskas apšalę bei nėra jokio malonumo mosikuotis irklais spaudžiant šaltukui. Gerai, kad Lietuvoje užsitęsia ruduo ir galime ilgiau rudenio dienomis ar savaitgaliais plaukti Lietuvos upėmis ar ežerais sėdėdami baidarėse.

 

Vasarą plaukti baidarėmis daugelis įpratę ir tikrai mėgsta. Tuomet gera, kai gal dar galima bet kuriuo metu sustoti ir išsimaudyti, maloniai nudegti saulėje ar tiesiog mėgautis lengvu vasarišku vėjeliu. Ruduo – jau ypatingesnis metų laikas, bet šiek tiek atvėsę orai gali visai nesugadinti numatytų žygių baidarėmis. Tad Jums tikrai bus aktuali baidarių nuoma ir po intensyvaus vasaros sezono. Pasiūlymų internete rasite ne vieną, tad labai svarbu bus išsirinkti tokį nuomotoją, kuris bus patikimas, galės sudėlioti Jums kelionės maršrutą bei duoti naudingų patarimų.

 

 

Kuo Jums gali būti naudingas plaukimas baidare?

 

  • Plaukimas baidarėmis teikia įvairiapusiškos naudos. Plaukiant šia transporto priemone yra lavinamas ne tik kūnas, bet ir ilsinamas protas.
  • Niekam ne paslaptis, kad baidarių nuoma reikalinga ir naudinga dar ir tada, kai norima komandinio užsiėmimo, todėl labai populiaru pajusti vienybę su kolegomis, draugais bei kartu pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais.
  • Grynas oras ir nuolat besikeičiantys vaizdai aplinkui.
  • Fizinis aktyvumas, kurio intensyvumą galėsite nusistatyti patys. Jei norite sportiškai leisti laiką – mosikuosite irklais intensyviau, o jeigu norėsite ramiau ir lengviau laukti – galėsite tai daryti net ir nejudinant irklų, nes upės srovė Jus tiesiog gali nešti.

 

Kuo anksčiau rezervuosite būsimą plaukimą baidarėmis, tuo baidarių nuomos kainos bus pačios geriausios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *