Poilsis Ignalinoje

Poilsis Ignalinoje

Poilsis Ignalinoje gali būti labai įdomus ir nepamirštamas visokio amžiaus žmonėms. Šis miestelis yra gan mažas, o jo apskrityje gyvena nepilnai 6000 žmonių. Jis yra Aukštaitijoje, ir nutolęs nuo Vilniaus per 100 kilometrų. Jei gyvenate sostinėje, tuomet šį miestelį galite pasiekti vos per valandą. Miestas gali didžiuotis turintis Aukštaitijos nacionalinį parką ir daugiausiai ežerų savo apskrityje. Čia rasite virš 100 skirtingų ežerų ir ežerėlių. Dažniausiai žmonės čia atvyksta vasaros arba žiemos sezonu, nes tuomet galite rasti daugiausiai veiklos. Vasarą čia atvyksta poilsiauti prie ežerų, plaukti baidarėmis, aplankyti lankytinas vietas. Žiemą taip pat pramogų čia nestygsta, nes galite nuvykti į žiemos sporto centrą, kuriame išsinuomosite slidinėjimo įrangą ir pasileisite slidinėti nuo kalnų. Tačiau gali kilti klausimas, o ką veikti vakaro metu?

Išsinuomokite kubilą

Kubilas yra puiki pramoga, kurį galite praleisti su savo artimaisiais , draugais, vienas arba su antrąja puse. Miestelyje tikrai nestygsta kubilų nuomotojų, todėl rasite be problemų. Kubilo nuoma yra populiari, nes galite sėdėti šiltame vandenyje, kol lauke yra šalta. Kubiluose dažniausiai yra palaikoma 38 laipsnių temperatūra, tačiau nepamirškite, kad jums reikės patiems kūrenti ir prižiūrėti. Tokie modernūs kubilai yra pagaminti 2021 metais. Jie yra sumontuoti ant priekabos, tad galima juos atvežti į jūsų nurodytą lokaciją. Kubilas turi net 8 purkštukus, kurie suteiks jūsų nugarai nuostabų masažą. Tamsiuoju paros metu reikia šviesų, tad viduje yra sumontuotas LED apšvietimas ir žinoma išorėje. Kubilą gerai iškurenti užtruks 4 – 5 valandas, priklauso nuo dedamų malkų tankio ir dydžio.

Poilsis Ignalinoje
Poilsis Ignalinoje

Mobilioji pirtelė

Jeigu mėgstate pirtį, tuomet galite išsinuomoti ir mobiliąją pirtelę. Pirties ant ratų nuoma, su galimybę taip pat jums pristatyti, kadangi yra sumontuota ant priekabos kaip ir kubilas, tačiau didesnės. Ši pirtelė yra 2,5 metro ilgio ir gali talpinti net 5 – 6 žmones. Tokią pirtelę iškurenti truks jums vos 40 minučių ir jau būsite pasiekę 80 laipsnių temperatūrą. Viduje rasite langelius, pro kuriuos galėsite žiūrėti į nuostabius gamtos vaizdus. Smagiausia naudotis pirtele, kuomet šalia yra ežeras arba tvenkinys. Gerai įkaitus, pasileidžiame bėgti į vandens telkinį.

Kubilo nuomos kaina prasideda nuo 50 eurų už parą, o mobili pirtis kainuoja 80 eurų parai. Yra galimybė nuomotis ir visą komplektą už 120 eurų parai. Nepamirškite, kad jums reikės pasirūpinti elektra ir malkomis, kadangi jos nėra suteikiamos.

Straipsnis parengtas ir patalpintas 2020.lt komandos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *