Parketlenčių pasirinkimas

Parketlenčių pasirinkimas

Grindys – vienas svarbiausių namų akcentų. Būtent todėl jų įrengimui skiriama daug dėmesio, laiko ir ieškojimo. Netikite? Susitvarkykite visus namus, nuvalykite dulkes, pasirūpinkite kiekviena interjero detale ir palikite purvinas, dulkių ir trupinių kupinas grindis. Turbūt jokie prabangiausi baldai neišgelbės padėties, kol nesutvarkysime grindų.

Panašiai yra ir su namų įrengimu ar remontu – svarbiausia yra grindys. Tai ypač ilgaamžis dalykas, todėl tai, kokios parketlentės ar kitokios grindys bus pasirinktos, turi ypač didelę reikšmę.

Parketlentės gaminamos iš medienos, todėl jų kokybe, ilgaamžiškumas ir dizainas garantuojamas. Jeigu nežinote, kurios parketlentės tiktų Jūsų norimai erdvei, Linea salono komanda patars, supažindins Jus su unikaliomis kolekcijomis, turimu asortimentu ir padės priimti sprendimą. Jeigu dar neapsisprendėte, ar parketlentės apskritai yra tinkamas sprendimas, drąsiai pasikonsultuokite su mūsų specialistais.

Klasika

Išties, daug kas pripažįsta, jog parketlentės yra nesenstanti klasika. Ar medienos grožis ir privalumas gali būti nebemadingas? Linea salonas siūlo investuoti į ilgalaikę, kokybišką madą, kuri tarnaus ilgus metus. Greitoji mada užsidega ir užgęsta, o klasika lieka liepsnoti.

Galima rinktis įvairiausius variantus: lentos, eglutės forma, mozaika. Galimi įvairūs išmatavimai, atspalviai ir raštai.

Vienas populiariausių pasirinkimų – lentos

Jos pasirenkamos ypač dažnai. Gali būti įvairiausių pločių, ilgių, galimas ir masyvo lentų užsakymas.

Įmonės sėkmė

Dažnai mūsų klausia, kokia yra Linea verslo sėkmė? Atsakymas labai paprastas – mes ieškome ir atrandame tai, kas ypatinga ir unikalu. Jeigu nerandame kažko ypatingo, antgamtiško ir unikalaus, nesiūlome nieko. Mūsų naujienos atsiranda tik tuomet, kai baigiasi ilgas kelias. Naujos kolekcijos atsiradimas mums yra didelė šventė, kurioje išsipildo siekiai, svajonės. Na, o klientų atsiliepimai praneša, jog išsipildė mūsų lūkesčiai.

Šiek tiek informacijos apie parketlentes

Svarbu žinoti, kad ne visos grindų dangos yra tinkamos naudoti šildomų grindų sistemose. Medinės grindys, parketlentės gaminamos su tam tikrais matmenų nuokrypiais, kurie yra leistini pagal gamintojo deklaruojamus ar Europos standartų reikalavimus.

Mes nepaliekame kliento be atsakymo į jam rūpimus klausimus. Nepaliekame be patarimo, jeigu jo reikia. Nepaliekame be tylos minutės, kuomet šis tyliai žavisi kažkurios kolekcijos istorija ir rezultatu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *