Miesto dviračiai: naudinga informacija

Miesto dviračiai: naudinga informacija

Vis daugiau žmonių stengiasi atsisakyti nuosavų automobilių, kadangi kuro kainos tik didėja, taip pat dažnai tenka stovėti kamščiuose ir taip prarandama daug laiko. Jeigu galvojate apie ekologišką važiavimą arba norite išvažiuoti kartais pasivažinėti po miško keliukus, tuomet miesto dviračiai yra puikis išeitis jums. Tik dauguma prieš perkant gali pagalvoti kelis rūpimus klausimus, o vienus iš pagrindinių mes stengsimės jums šiandien atsakyti.

Kur galiu panaudoti miesto dviratį?

Su miesto dviračiais jūs galite važinėti kur norite ir pasiekti sau reikiamą lokaciją. Svarbu paminėti, kad jums beveik nereikės skirti savo dėmesio šiems dviračiams. Tokio tipo dviračiai yra kuriami važiavimui asfaltuotomis dangomis arba asfaltuotais keliukais. Dažnas atvejis, kuomet miškuose yra įkurti specialūs dviračių takai, tad jais tikrai galėsite važinėti taipogi. Važinėdami su miesto dviračiais, jūs tausojate gamtą ir prisidedate prie oro švaros.

Ką reikėtų žinoti apie miesto dviračius?

Šie dviračiai yra kuriami kiekvienam miestelio gyventojui, kadangi labiau pritaikoma į miesto kelius. Dviračio konstrukcija yra kuriama taip, kad kiekvienam dviratininkui būtų patogu sėdėti ir lengvai minti pedalus, nes nereikės lenktis į priekį ir dėl to nugaros tikrai neskaudės. Beveik dauguma dviračių tipų, yra priskiriama būtent miesto dviračiams. Jeigu lyginant miesto dviračius su kalnų dviračiais, tai miesto dviračiai dažniausiai turi tik kelius bėgius, o kalnų dviračiai turi daug bėgių. Taip pat ant miesto dviračių galite retkarčiais pastebėti įmontuotus krepšius, kurie leidžia dviratininkams įsidėti daiktų. Taip pat miesto dviračiams yra sukurta kur kas daugiau įvairių priedų, negu kitokio tipo dviračiams.

Ar miesto dviračiai tobulėja?

Šiais laikas viskas tik juda į tobulybės pusę, todėl ir dviračiai nuolatos tobulinami. Dviračius stengiamasi daryti vis naujoviškesnius, kad galėtų patenkinti kiekvieno dviratininko norus. Taip pat yra elektriniai miesto dviračiai, kuriems yra kuriami patvaresni stabdžiai ir jie turi tvirtesnes rėmo konstrukcijas. Kiekvienais metais, yra sukuriami vis naujesni dviračiai su naujesnėmis modifikacijomis.

UMIT Magnetic HYD 28
UMIT Magnetic HYD 28

Kada vertėtų įsigyti miesto dviratį?

Jei jums atsibosta stovėti kamšiuose su mašina, norite pasiekti greičiau reikalingas vietas, norite prisidėti prie oro taršos mažinimo, tuomet miesto dviratis yra puikus pasirinkimas. Jums nereikės vargintis dėl degalų, nes dviračiams tikrai jų nereikia. Vis daugiau žmonių noriai pasirenka važinėtis dviračiais, kad galėtų sumažinti teršalų kiekis ore. Reikia nepamiršti, kad su dviračiais yra sutaupoma nemažai pinigų. Atkreipkite dėmesį, kad didmiesčiuose, net maisto arba siuntų kurjeriai važinėja su dviračiais, o ne mašinomis, nes taip gali greičiau išvežioti mažas siuntas. Mindami dviračiu, jūs galite kvėpuoti grynu oru, bei jaustis fiziškai geriau.

Apie dviračių prižiūrėjimą

Norint, kad daiktas tarnautų ilgai ir gerai, tuomet reikalinga priežiūra, tokia pati situacija ir su miesto dviračiais. Privalumas, kad miesto dviračiams nėra reikalinga daug priežiūros, nes jie kuriami taip, kad nenaudotų sudėtingų komponentų. Kaip ir minėjome ankščiau, miesto dviračiai turi dažniausiai tik kelis bėgius, kurie naudoja vidinius stebulės bėgius, o tai tik palengvina priežiūrą. Vienintelis dalykas kurį reikės prižiūri, tai stabdžiai, ar užtenka oro padangose, ar vairas laikosi tvirtai ir nekliba. Jei prieš tai esate turėję MTB dviratį, tuomet suprasite, kad miesto dviratį prižiūrėti yra lengva.

Ką pirkti, jei nenoriu miesto dviračio?

Jeigu jums nepatinka miesto dviračiai, tuomet reikėtų pasvarstyti apie elektrinio paspirtuko įsigijimą. Elektriniai paspirtukai tampa vis populiaresni ir labai dažnai yra matomi miestuose. Jų privalumas, kad patiems nereikia minti, o tik stovėti ir paspirtukas jus veža. Dažniausiai minimalus nuvažiuojamas atstumas siekia 20 kilometrų, o greičiai gali svyruoti nuo 20km/h ir siekti 40km/h. Nuvažiuojamas atstumas ir pasiekiamas maksimalus greitis priklauso nuo pačio paspirtuko. Taip pat didelis privalumas, kad jie sveria nedaug ir yra sulankstomi, todėl galime lengvai nuvykti iki savo darbo vietos, susilankstyti ir tiesiog užsinešti į ofisą. Taip pat rekomenduojama įsigyti elektrinius paspirtukus žmonėms, kurie turi fizinių problemų ir sunku jiems vaikščioti. Taip pat lengvai galite įsidėti ir į savo automobilį, bei nusivežti į norimą vietą ir ten pasivažinėti.

Elektrinis paspirtukas BEASTER BS05W
Elektrinis paspirtukas BEASTER BS05W

Paspirtuko kaina ir specifikacijos

Kiekvienas paspirtukas ir dviratis yra skirtingas ir gaminamas vis kitaip, todėl normalu, kad ir jų kainos yra skirtingos. Tarkime šio paspirtuko kaina yra 449 eurai, o jo svoris siekia vos 14 kilogramų. Korpusas sukurtas moderniai ir patvariai, todėl galėsite drąsiai jį transportuoti. Šis paspirtukas išvysto net 25 kilometrų per valandą greitį, o nuvažiuojamas atstumas yra 25 – 30 kilometrų. Pagal gamintojo nurodymus, šį paspirtuką sulankstyti užtruksite vos tris sekundes. Galiniai amortizatoriai pagaminti taip, kad važiuojant sugertų visas duobutes ir jūs jų net nepajausite. Yra pagamintas ir LED ekranas, kuriame galėsite stebėti pasiektą greitį, bei kiek baterijos dar liko. Ekranas yra ryškus, todėl viską tikrai pamatysite be problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *