Kokie yra garsiakalbių tipai?

Kokie yra garsiakalbių tipai?

Garsiakalbiai tai sistema, kuri gali elektrinį garso signalą paversti garsu. Prieš perduodant signalą į garsiakalbį, garsas turėtų būti sustiprintas su stiprintuvu. Šiai laikais garso kolonėlės yra naudojamos beveik visur, kartais net ir slaptose kamerose, kuomet filmuojami žmonės be jų sutikimo. Dauguma parduodamų namų garsiakalbių yra pasyvūs, o juose yra naudojami išoriniai stiprintuvai. Dabar galima įsigyti garsiakalbį su įvairiu dizainu, geromis kainomis. Šiuolaikiniai garsiakalbiai turi net skirtingus tipus, tad automatiškai skiriasi ir jų funkcionalumai.

Nešiojami Bluetooth garsiakalbiai

,,Bluetooth” technologija yra integruota į daugumą garso kolonėlių ir siūlo alternatyvią garsiakalbių jungtį.

Galbūt norite turėti nešiojamą garso įrenginį? ,,Bluetooth” garsiakalbiai turi įmontuotas pakraunamas baterijas. Prie tokių garsiakalbių galėsite jungtis su savo išmaniais įrenginiais. Tai yra vieni iš patogiausių garsiakalbių, kuriuos galite turėti kelionių metu.

Belaidžiai garsiakalbiai

Belaidžiai garsiakalbiai savo signalus gauna radijo dažniu. Jie taip pat užima mažai vietos, nes yra belaidžiai. Juos labai lengva naudoti dėl paprastų funkcijų. Tokio tipo garsiakalbiai dažniausiai turi ne tik ,,Bluetooth” funkciją, bet ir ,,WiFi”.

Integruoti garsiakalbiai

Integruoti garsiakalbiai naudojami stereofoniniuose įrenginiuose. Jie gali būti integruoti į jūsų monitorių, nešiojamą kompiuterį ir kituose elektriniuose įrenginiuose. Dauguma tokių garsiakalbių sukurti, kad skleistų garsą, tačiau tikrai ne išskirtinį. Išoriniai garsiakalbiai yra geresni, nes gali suteikti malonesnę klausymosi patirtį.

Žemųjų dažnių garsiakalbiai

Šie garsiakalbiai skirti, kad būtų atkuriamas dažnių spektras be jokių iškraipymų. Tokio garso atkurti negali kiti garsiakalbiai. Žemų dažnių garsiakalbis padeda atkurti labai žemus žemųjų dažnių garsus, tokius kaip riaumojimas, griaustinis ar ūžesys filmuose.

Garso juostos

Garso juostos yra puikus pasirinkimas tiems, kas nenori turėti didelių garsiakalbių savo kambaryje ar jų įmontuoti į sienas. Jie puikiai atkuria dinamiškesnius garsus. Dauguma žmonių naudoja garso juostas po savo televizoriais, nes jie nereikalauja daug vietos ir atkuria malonesnį garsą. Garso juostoje yra net keli garsiakalbiai, tačiau viename korpuse. Jie puikiai gali imituoti 5.1 ir 7.1 garso sistemų teikiamą patirtį.

Tai nėra visi garsiakalbių tipai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *