Kodėl mane kankina miego apnėja?

Kodėl mane kankina miego apnėja?

Bloga miego kokybė tikrai labai apsunkina gyvenimą, tad jeigu ir jums atrodo, kad miegate gana prastai –  tokiu atveju reikia ieškoti priežasčių ir tuo pačiu gydymo būdų, kurie gali padėti jums pamiršti blogą miegą.

Dažniausiai kankinanti liga yra miego apnėja. Džiugu, kad šiuo metu yra daug gydymo metodų, kurie padeda gana efektyviai nugalėti šią ligą ir tuo pačiu pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę.

Svarbiausia yra kuo greičiau kreiptis į medikus, kadangi kuo žmogus ilgiau laukia – tuo liga darosi tik didesnė.

Miego apnėjos požymiai

Jeigu nesate tikras, ar jus kankina miego apnėja – tokiu atveju visada geriausia yra tartis su medikais, kurie padės Jums realiai įvertinti situaciją.

Tačiau dažniausiai apie ligą išduoda šie požymiai:

  • Galvos skausmas.
  • Burnos džiūvimas.
  • Bendras nuovargis.
  • Ryklės skausmas.
  • Dėmesio koncentracijos pablogėjimas.

Žinoma, dažniausiai ligą nurodo medikas, kuris ne tik ją nustato pagal požymius, tačiau taip pat ir pateikia gydymo būdus, kurie turi padėti kuo greičiau susigrąžinti gyvenimo kokybę.

Gydymo metodai

Pirmiausia reikia gero specialisto. Tik tokiu atveju gydymas bus ne tik našus, tačiau ir visam gyvenimui. Visada geriausia yra rinktis privačias klinikas, kadangi čia gaunamų paslaugų kokybė dažniausiai kur kas labiau atitinka poreikius.

Gydymo metodų yra daug. Nuo medikamentinio iki chirurginio. Kai kurie medikai pirmiausia siūlo išbandyti gyvenimo pokyčius. Net ir sumažėjus KMI gali visiškai išnykti apnėja. Taigi, nereikia iškart bandyti chirurginį gydymą, kadangi dažnai padeda ir kur kas paprastesni, kurie kardinaliai keičia ne tik miego kokybę, tačiau žmogaus gyvenimo kokybę apskritai.

Kiek kainuoja gydymas?

Svarbiausia, kad net ir esant tokiai baisia ligai – visada yra išeitis, kuri gali padėti būti ramiam, kad liga bus nugalėta. Visada geriausia yra rinktis privačias klinikas, kadangi jų siūlomų paslaugų kokybė ne tik atitinka poreikius, tačiau ir juos pranoksta.

O gydymo kainos labai kinta. Dažniausiai klinikos kainas nurodo internete, tad be jokio vargo galite jas palyginti ir tuo pačiu rinktis tą variantą, kuris jums labiausiai tinka. Tačiau atsiminkite, kad tai nėra ta vieta, kur galima taupyti. Juk kartą susitvarkius su šia liga – gyvenimo kokybė pagerės kur kas labiau.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *