Kokios spalvos roletus rinktis?

Kokios spalvos roletus rinktis?

Roletai gali tapti pati gražiausia Jūsų namų puošmena. Svarbiausia juos rinktis ne pagal madą, tačiau pagal tai, kas Jums labiausiai patinka, kas geriausiai dera Jūsų namuose. Juk roletai perkami daugeliui metų, tad jie turi skleisti Jums tik pačias geriausias emocijas.

 

Įsigyti roletus siūlome Solemlux prekybos vietoje. Čia rasite ne tik roletus, tačiau ir kitus langų uždangalus. Visada verta kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kad būtų rasti tokie, kurie Jums labiausiai tinka.

 

Visgi, jeigu roletai Jums traukia labiausiai – tokiu atveju juos rinktis pirmiausia galima pagal spalvas, kurios ribos – plačios kaip niekada.

 

Svarbiausias patalpos akcentas

 

Kol vieni renkasi tokius langų uždangalus, kurie tarsi susilieja su patalpa, tuo tarpu kitiems labiausiai aptinka ryškūs, kurie traukia akis ir galbūt tampa pačiu svarbiausiu akcentu.

Šiuo metu itin vertinami roletai diena naktis pigiau. Jie ne tik funkcionalūs, tačiau ir puošia namus. Žinoma, traukiantis ir būdamas pats svarbiausias patalpos akcentas jis nebūtinai turi būti labai ryškus. Svarbiausia yra žiūrėti – kokie namai ir kas juose dera.

 

O gal kliudo kaitri saulės?

 

Jeigu jums svarbu, kad namai būtų ne tik gražūs, tačiau taip pat ir funkcionalūs – tokiu atveju geriausia yra rinktis tokius langų uždangalus, kurie yra tamsesnių spalvų, kadangi didelė tikimybė, kad jie vizualiai sumažins saulės patekimą į patalpas. Žinoma, tikrai nesakome, kad tuomet roletai turi būti labai tamsūs. Tinka ir violetiniai arba žali. Atrodys puikiai, tačiau vasaros metu kambariai ne taip stipriai prikais.

 

Derinama prie aplinkos – harmonija 

 

Galiausiai, dažniausiai pasirenkami tokių spalvų roletai, kurie tampa kambario harmonijos dalimi. Tokie, kurie susijungia su visuma bei palaiko universalumą. Dažniausiai geriausia kambariuose yra derinti 2 spalvas ir pagal jų atspalvius kurti interjerą.

 

Svarbiausia yra kuo daugiau dėmesio skirti savo asmeniniams poreikiams. Ne madoms, kaip darosi daugelis. Juk jos keičiasi, o galiausiai, jums teks kasdien matyti roletus arba kitus uždangalus, kurie būdami ne tokie patrauklūs kaip jums norisi ilgainiui net gali pradėti erzinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *