Kokias paslaugas siūlo vertėjų biuras?

Kokias paslaugas siūlo vertėjų biuras?

Vertimų paslaugos yra labai populiarios visame pasaulyje ir tai jokia paslaptis. Problema, kad šiais laikais labai sunku susirasti tinkamus specialistus, kurie galėtų mums pasiūlyti vertimus už patrauklias kainas ir žinoma atliekamą darbą laiku. Internete mes galime rasti labai daug laisvai samdomų specialistų, tačiau dauguma iš jų negali padėti atspaudo arba neturi vertėjo sertifikato. Todėl vertimų biuras yra patikimiausias būdas, norint išsiverti kokius nors dokumentus, tekstus.

Pačios populiariausios vertėjų paslaugos

  • Vertimai žodžiu – tokie vertimai yra atlikinėjami nuosekliai ir vertėjas susipažįsta su pateikiama teksto informacija, o tuomet verčia tekstą žodžiu ir atlieka pauzes kas du – tris sakinius. Pauzės yra atlikinėjamos dėl lengvesnio teksto supratimo. Taip pat yra atlikinėjami ir sinchroniniai vertimai, prie kelių žmonių arba didelio būrio. Tokie vertimai populiariausi konferencijose, renginiuose, seminaruose. Vertėjai siekdami kokybės dažniausiai keičiasi kas 15 minučių.
  • Vertimai raštu – ši sritis yra skirstoma į labai daug skirtingų tipų. Vieni iš populiariausių yra: techniniai, teisiniai, finansiniai, medicininiai, moksliniai, dalykinės ir asmeninės korespondencijos, dokumentiniai vertimai. Visi vertimai yra atlikinėjami asmenų, kurie turi supratimo, toje srityje. Tai reiškia, kad medicininis vertimas, negali būti verčiamas asmens, kuris apie mediciną nieko nesupranta.
  • Dokumentų vertimas – šiame vertime yra populiariausia versti teisminius dokumentus, tokius kaip teisminiai sprendimai, nuosprendžiai, įsakymai, rezoliucijos, nutarimai, šaukimai, pranešimai, ieškiniai, pareiškimai ir atsiliepimai į ieškinius.
  • Notarinis tvirtinimas – toks vertimas yra labai populiarus tarp paauglių, kurie išleidžiami vykti be tėvų į užsienį ir reikalingas tėvų sutikimas su notaro atspaudu ir vertimu į užsienio kalbą. Taip pat galite išsiverti ir savo oficialius dokumentus, tokius kaip vairuotojo pažymėjimas, gimimo liudijimas, pasas ir kiti.
  • Tekstų rašymas – labai naudinga paslauga internetinės parduotuvėms, reprezentacinėms svetainės, paslaugų teikėjams. Produktams yra paslaugoms yra kuriami tekstai, panaudojant psichologinį poveikį, kad būtų pritraukiamas didesnis susidomėjusių asmenų skaičius. Dažniausiai specialistai nuosekliai viską išnagrinėja, atlieka analizes, kad būtų maksimalus poveikis klientams.

Kur galėčiau kreiptis dėl vertėjo paslaugų?

Mes rekomenduojame dėl reikiamo vertimo kreiptis į vertimo biurą: Domus Lingua. Šis biuras atlieka savo darbą laiku su aukščiausia kokybe. Jie yra įsikūrę nuo 1999 metų ir turi net 23 metų patirtį. Per šį laiką yra surinkę kompetentingą vertėjų komandą ir galės drąsiai išverti iš bet kokios kalbos arba į bet kokią kalbą.

Vertimų biuras Domus Lingua
Vertimų biuras Domus Lingua

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *