Kas yra monoblokiniai kondicionieriai?

Kas yra monoblokiniai kondicionieriai?

Monoblokiniai kondicionieriai yra patalpų oro kondicionavimo sistemos, kuriose visas reikalingas įrenginys yra integruotas viename korpuso bloke. Tai reiškia, kad visi komponentai, įskaitant šaldymo įrenginį, oro filtrus ir ventiliatorius yra sumontuoti viename dėžutės tipo korpuso, kuris yra montuojamas ant sienos arba stovinčio tipo ant grindų. Šių kondicionierių privalumas yra tas, kad jie yra paprasti diegiant ir yra kompaktiškesni nei dalijamieji kondicionieriai. Be to, jie yra gerai pritaikyti nedideliems patalpų dydžiams, kuriuose yra ribotas montavimo erdvės. Tačiau, kai kuriais atvejais, gali kilti triukšmo problema, nes visi įrenginiai yra viename korpuso bloke.

Kuo skiriasi nuo įprastų oro kondicionierių?

Monoblokiniai kondicionieriai yra vieno bloko sistemos, kuriose visas kondicionieriaus įrenginys integruotas į vieną dėžutę, kuri yra montuojama ant sienos arba grindų. Kita vertus, įprasti oro kondicionieriai yra padalinami į dvi dalis: vidaus ir išorės dalis. Vidaus dalis montuojama ant vidaus sienos ir atlieka vėsinimo ir šildymo funkcijas, o išorės dalis yra sumontuota lauke ir atsakinga už šilumos pašalinimą.

Monoblokiniai kondicionieriai yra lengvi ir kompaktiški, todėl jie yra lengvi naudoti ir neimantys daug vietos, taip pat yra lengvi diegti, nes jie reikalauja tik vienos išorinės angos. Kita vertus, įprasti oro kondicionieriai yra didesni ir sunkesni, taigi, juos sunkiau montuoti, o ir daugiau vietos reikalinga jų sumontavimui.

Monoblokiniai kondicionieriai yra skirti mažiems kambariams, pavyzdžiui, miegamiesiems kambariams ar kabinetams, o įprasti oro kondicionieriai tinka didesniems kambariams, tokie kaip gyvenamieji kambarys, biuras ar prekybos erdvės. Taip pat, monoblokiniai kondicionieriai gali būti triukšmingesni dėl to, kad visi įrenginiai yra viename korpuso bloke, o įprasti oro kondicionieriai yra paprastai tylūs ir nepastebimi.

Ar jie yra brangūs?

Bendrai, monoblokinio kondicionieriaus kaina yra paprastai nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, priklausomai nuo galingumo ir funkcijų, kurias jie turi. Taip pat, pirkdami monoblokinį kondicionierių, turite įvertinti montavimo ir priežiūros kainas. Vis dėlto, bendrai, monoblokiniai kondicionieriai yra mažesni ir lengvesni, o ir montavimo sąnaudos paprastai yra mažesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *