Kaip išsirinkti tinkamą valgomąjį stalą?

Kaip išsirinkti tinkamą valgomąjį stalą?

Valgomojo stalai yra skirtingų tipų ir žinoma skirtingų kainą. Geriausia rinktis stalą, kuris atitiktų jūsų biudžetą, tiktų jūsų erdvėje ir būtų tvirtos konstrukcijos. Rekomenduojama rinktis stilių tokį, kuris būtų populiarus dar daug metų. Jei jums stalas nepatinka, bet jis jums siūlomas, atsisakykite. Kuomet renkatės baldą, visuomet atkreipkite dėmesį į konstrukciją. Pagalvokite ar yra valgomojo kėdės kurias galėtumėte pritaikyti prie to stalo.

Apgalvokite savo poreikius

Kvadratiniai arba stačiakampiai stalai yra patys populiariausi ir labiausiai paplitę visame pasaulyje. Apvalūs arba ovalūs stalai dažniausiai yra tokie pat talpūs kaip ir kvadratiniai, tačiau užima mažiau vietos. Stačiakampiams kambariams, geriausia rinktis ovalius stalius. Apvalūs ir ovalūs stalai labiau paplitę vakarėliuose ir paprastiems susisėdimams, kadangi jie puikiai tinkami pokalbiams.

Atkreipkite dėmesį į stalo atramas

Dažniausiai nuo stalo kojų priklauso, kiek žmonių tilps prie stalo. Pagalvokite ar sutalpinsite reikiamą kiekį žmonių, ar kojos nesirems į atramas. Pagalvokite ar turėsite pakankamai vietos, ar galėsite sukryžiuoti kojas po stalus. Jei dažnai sulaukiate svečių savo namuose, tuomet svarbu atkreipti dėmesį į kojų plotį ir pačias kojų padėtis. Apskritai, stalas su plonesnėmis kojomis arba kur kojos yra kampuose, padės lengviau įspausti papildomą kėdę.

Pasirinkite savo stiliui tinkamas stalo medžiagas

Kartais labai sunku išsirinkti tinkamą medžiagą valgomajam stalui. Norint išsirinkti sau tinkamą stalą, jums reikia išsirinkti stalą, kurį Jums bus lengva prižiūrėti. Labai svarbu iš karto išsirinkti tinkamą stalą, kad paskui nereikėtų gailėtis dėl pirkinio. Dažniausios medžiagos:

Mediena: medžio masyvas yra klasikinė medžiaga ir patvari. Taip pat jei suges, bus lengvai taisoma. Pušis, mangas ir akacija yra patys populiariausi variantai, dėl savo mažos kainos. Mediena plečiasi ir gali trauktis nuo didelio karščio ir drėgmės. Matosi įbrėžimo ir naudojimosi žymės, tačiau tai lengva ištaisyti.

Fanera: medžio lukštai dažniausiai yra pigesnė alternatyva. Prie faneros yra klijuojama labai plonas medžio masyvo sluoksnis. Norint atrasti kokybišką fanerą, dažniausiai ant lentelių yra ženklinama su šerdies simboliu. Pigesniuose staluose, dažniausiai apačia stalo skiriasi nuo išorinės išvaizdos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *