Ką svarbu žinoti prieš renkantis svetainių talpinimą?

Ką svarbu žinoti prieš renkantis svetainių talpinimą?

Pasirinkti kur talpinti savo internetinį puslapį yra gana sunku. Kadangi reikia pagalvoti apie tokius atvejus, kaip svetainės gedimai, atsarginės kopijos ir kur galima klausti dėl pagalbos?

Kas yra svetainių talpinimas?

Vieni vadina ,,WEB hosting”, o kiti vadina tai svetainės prieglobsčiu, kurioje yra saugomi visi svetainės failai ir duomenų bazės. Tokie serveriai gali būti įsikūrę bet kurioje pasaulio vietoje ir svetainę bus galima pasiekti iš bet kur ir nesvarbu kuriuo paros metu. Svetainių talpinimai yra perkami iš prieglobos paslaugų teikėjų.

Kas yra SSL sertifikatas?

Ar pastebėjote skrynias prie puslapio adresų? Tai yra SSL sertifikatai, kurie užtikrina saugų ryšį tarp jūsų svetainės ir jos lankytojų. Kiekviena svetainė turinti SSL yra atidaroma su https:// , o be SSL atidaroma su http:// . Tokie sertifikatai yra reikalingi nuo 2018 metų, liepos mėnesio, norint gauti didesnį lankytojų skaičių. Dažniausiai puslapiai neturintys SSL praranda savo pozicijas ir tampa žemesnėse pozicijose. Todėl labai svarbu įsitikinti, kad paslaugų teikėjas pasiūlytų nemokamą SSL generatorių.

Į ką atsižvelgti renkantis planą?

Duomenų saugykla: įsivertinkite jums reikalingą vietos kiekį. Jeigu jūs ruošiatės turėti paprastą tinklaraštį ir talpinti tik retkarčiais, tuomet jums drąsiai užteks ir 1GB talpos. Tačiau jei straipsniai bus rašomi dažniau, tuomet rekomenduojame įsigyti planą su 2GB talpa.

Pralaidumas: duomenų kiekis, kurį serveris gali siųsti iš jūsų svetainės lankytojams kas mėnesį.

Veikimo laikas: kaip ir kiekviena technologija, ji gali sugęsti. Todėl pasiklauskite paslaugų teikėjo apie veikimo laiką. Dažniausiai svetainių talpinimo paslaugas teikiančios įmonės siūlo 99.9% veikimo laiką.

Atsarginės kopijos: labai svarbu turėti savo puslapio atsargines kopijas. Kartais galime net nepagalvoti, kad vienas blogas paspaudimas ir mūsų puslapis nebeveiks. Todėl svarbu, kad paslaugos tiekėjas siūlytų funkciją su kuria galite atlikti kasdienines arba savaitines duomenų kopijas. Dažniausiai atsarginės kopijos yra atliekamos ranka, valdymo panėlėje.

Rekomendacija

Jei jums reikalingas patikimas ir daug vietos turintis serveris už kelis eurus, tuomet siūlome rinktis Hostone.lt . Vos už vieno euro mėnesinį mokestį, jūs galite talpinti savo norimą internetinį tinklalapį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *